Lõks

“Trap”↓

Ja kätte ongi jõudnud minu Uus-Meremaa reisi päevad. Ma peaksin seda postitust kirjutama Shanghai Pudongi rahvusvahelisest lennujaamast.

Ometi pole see nii…JÄLLE. Mis siis nüüd?

Minu Uus-Meremaa viisa vol 2 ei taha siis valmis saada, kui seda vaja oleks.  Pidin seda ootama lennupäeva hommikuni, aga noh, seda ei tulnud. Kuna viisata ma lennata ei saa, lükkus reis jälle edasi.

Üritan jääda nii neutraalseks ja positiivseks, kui võimalik, aga tegelikult pole kõik need n-ö peaaegu minekud mentaalselt üldsegi meeldivad. Mõtle, kui peab oma koeraga hüvasti jätma ise teadmata, kas see nüüd ongi see õige hüvastijätt või mitte. Ja kujuta ette koera üllatust, kui koju tagasi tulema peab. Samuti on päris imelik tunne, kui kõik hommikul helistavad- kirjutavad ja edukat lendu soovivad… Ainus lend mille ma sooritasin oli otse oma voodisse ja seegi oli pigem hüpe kui lend.

Jlo
Mina kui sain teada et ma ei lähe veel/ Me when I realised I’m not going yet

Nüüd ma siis istungi oma toas, mis on asjadest täiesti lage. Pakitud kohver seisab ka ukse kõrval, peaks vist jälle lahti pakkima või mis?

Tunnen esmakordselt, et mul pole maailmas kohta: elu ja plaanid Eestis oleks pidanud nüüd lõppema ja uus elu välismaal edasi minema. Ma ei tohiks siin olla ja peaksin mujal olema, aga olen ikkagi siin. See meenutabki natuke lõksu. Mulle meeldib oma kodu ja Eesti, aga tahan juba vahetusaastat alustada.

Ma ei ole kunagi arvanud, et kõik juhtub põhjusega, aga hetkene olukord näeb täpselt selline välja, nagu miski hoiab Eestis kinni või et miski vajab tegemist enne, kui minema peaksin. AGA MIS? Kui kellelgi on mulle mingisugune elumuutev uudis, jutt, ettevõtmine, kokkusaamine vms varuks, siis PALUN võtke ühendust, muidu ma ei saagi kunagi ära minna. Haha.

Seniks aga üritan säilitada rahu ja positiivsust. Ja minu viimase aja lemmiklaul ongi Swedish House Maffia- “Don’t You Worry Child”, mis on selle tarbeks parim ravim ♥

 

Pole veel mu blogi jälgima hakanud? NÜÜD ON SELLEKS VIIMANE AEG! Ole kursis stardist (suvi 2018) finišini (kevad 2019) kerides lehekülje lõppu ja pannes kirja oma meiliaadress ♥

-Laura J ♡

And so my travel days to New-Zealand have arrived. I should write this post from Shanghai Pudong International Airport.

Yet I’m not…AGAIN. How come?

My NZ visa vol 2 doesn’t want to arrive on time when it is actually needed. I had to wait it until the morning of my first flight day, but well, it didn’t arrive. Because I can’t fly without a visa, my flight got postponed again.

I try to remain as neutral and positive as possible, but the truth told, all those almost starts aren’t pleasant for mental health… At all. Just think about saying goodbye to your dog and not even knowing is it the real deal goodbye or not. And think about the surprised look on your dog, when you come home again. Also the feeling is super weird, when everyone starts to call or message you in the morning,  wishing you good luck and safe flight… The only flight I performed was straight to my bed and even that was more of a jump than a flight.

Now I am sitting in my room which is completely tidy and clear of stuff. My suitcase is next to my door, packed. I should unpack it or what?

First time in my life I feel that I don’t have a place to be in the whole world: my life and plans should have ended in Estonia by now and life should’ve been continuing in foregin countries. I should not be here but somewhere else. Still I’m here. This reminds me of a trap. I love my home and Estonia, but I want to start my exchange year already.

I have never believed that everything happens for a reason, but this situation looks exactly like something holds me in Estonia or that something needs to be completed or done, before I go. BUT WHAT? If someone has somekind of a lifechanging news, talk, undertaking, meeting etc, then PLEASE contact me, otherwise I’m never able to go. Haha.

Until then I try to remain calm and positive. And lately one of my favourite songs is Swedish House Maffia’s „Don’t You Worry Child“, which is the best medicine to all that ♥

 

Haven’t subscribed to my blog yet? NOW IS PERFECT TIME TO DO IT! Be up to date from the beginning (summer 2018) to finish (spring 2019) by scrolling to the end of the page and entering your email ♥

-Laura J